Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /DISK2/WWW/sdhrepy.cz/www/libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1454 Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /DISK2/WWW/sdhrepy.cz/www/libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1454 SDH Řepy - 10.10. Oddílový Závod požárnické všestrannosti

Vzhledem k nepříznivé situaci Covid-19 byly všechny následující soutěže zrušeny. Naši vedoucí se s oddílem svědomitě do této doby připravovali na ZPV, který byl též zrušen. Z tohoto důvodu vedoucí uspořádali oddílový ZPV pouze pro členy oddílu. Soutěž proběhla v okolí Řep a byla rozdělena do dvou věkových kategorií. V mladší kategorii dětí bylo pořadí na stupínkách 1. Barunka, 2.Kryštof a 3. Jasminka. Ve starší kategorii suveréně vyhrála Štěpánka, 2. Dáda a 3. byla Kiki. Gratulujeme!