Poslední závod tohoto roku, který proběhl venku, byl ZPV v Letňanech. Výsledek tohoto závodu se již tradičně započítává do květnové části I. kola hry Plamen. V sobotu se na trať vydala kategorie dorostu a mladších dětí. V kategorii dorostu jednotlivci náš sbor zastupoval Kuba S., který obsadil 5. místo. Štěpánka S. absolvovala závod jako součást dorostenecké hlídky zličínských děvčat, která si doběhla pro 3. místo. V kategorii mladších dětí za nás sbor vyběhly 2 hlídky. Děti po odběhnutí trati a splnění všech úkolů na stanovištích obsadily konečné 6. a 17. místo z celkového počtu 27 hlídek na startu (do květnové hry Plamen se započítává 6. místo). V neděli pokračoval ZPV v Letňanech kategorií starších dětí, kdy naše hlídky obsadily 4. a 17. místo z 25 hlídek na startu (do květnové hry Plamen se započítává 4. místo).

Gratulujeme!