Ani o druhém květnovém svátku, tj. 8. května, členové našeho sboru a naši mladí hasiči nezaháleli, neboť se zůčastnili každoročních závodů, které pořádá pro dětské kolektivy mladých hasičů SDH Chlumec nad Cidlinou. V letošním roce se náš oddíl zůčastnil tohoto Chlumeckého poháru s mladší i starší kategorií dětí. Soutěž probíhá každoročně v disciplínách: štafeta požárních dvojic, štafeta 4x 60 m (člunkovým způsobem)a požárním útoku. Dále je jako samostatná soutěž vyhlášena soutěž v tzv. Hadicovém kole. Jde o velmi obsazené závody, ale i tak se naši nejmenší v konkurenci neztratili! Pro mnohé děti šlo o první závody ve vyšší věkové kategorii, nebo o první závody vůbec!

Výsledky mladší kategorie dětí:

štafeta požárních dvojic 11. místo (95:58), štafeta 4x 60m 6. místo (63:77), požární útok 15. místo (53:46)...celkové 12. místo

Výsledky starší kategorie dětí:

štafeta požárních dvojic 10. místo (65:35), štafeta 4x 60m 12. místo (54:91), požární útok 15. místo (30:91)...celkové 13. místo

V soutěži "Hadicové kolo" naše mladší kategorie dětí vybojovala s časem 158:53 krásné 6. místo z 15 hlídek této kategorie. V kategorii starších dětí obsadila naše hlídka 12. místo.