Uplynulý víkend byl pro některé závodníky náročný. V sobotu náš sbor pořádal domácí Memoriál Fr. Zvoníčka a L. Dlouhého a závodní víkend pokračoval i v neděli, a to konkrétně prvním kolem hry Dorostu v Třebonicích. Na svůj premiérový start v kategorii dorostu se jako jednotlivci postavili Lukáš B., Adéla K., Daniela K. a Štěpánka S. Se svým tzv.seznamovacím startem v kategorii dorostu se ale všichni závodníci vypořádali nadmíru výborně. Kategorie jednotlivců se závodí v běhu na 100m s překážkami, dvojboji a testech z požární ochrany. Nejlépe se vedlo Štěpánce S., která obsadila 1.místo (dvojboj 20,69s, stovka 22,83s, testy bez chyby). Ale v zádech ji byla Adéla K. 3. místo (dvojboj 22,09s, stovka 23,06 s, testy bez chyby) spolu s Danielou K. 4. místo (dvojboj 22,25s, stovka 24,85s testy bez chyby). Jediný náš závodník v kategorii dorostenců Lukáš B. obsadil ve své kategorii  3. místo (dvojboj 25,85s, stovka 33,50s a testy bez chyby).
Závodníkům gratulujeme a držíme pěsti na 2.kole hry Dorostu, kdy se již bude soutěžit o postupová místa na mistrovství ČR v kategorii dorostu!