V předchozích letech se jednalo o soustředění kategorie dorostu, ale čas plyne a roky utíkají, a naši členové pomalu přešli do kategorie dospělých. Tento fakt nám, ale nebránil v tom uspořádat v tradičním červencovém termínu víkend na námi oblíbené chatě na Kvildě. Ve složení 9 členů našeho sboru a 2 čtyřnohých chlupáčů jsme absolvovali celkem 2 výlety. V sobotu celodenní výlet z Kvildy na Turnerovu chatu a zpět na Kvildu, kde jsme následně večer poseděli u grilu v přírodě. Již v sobotu odpoledne jsme na výletě bojovali s deštěm, který nám změnil i plán na nedělní původně plánovaný výlet na Poledník. Poledník si hold necháme na příští rok. Náhradním programem kvůli nepříznivému počasí byla návštěva jihočeských Hoštic a procházka kolem Pilské nádrže v Brdských lesích.