Druhým, městským kolem vyvrcholila o víkendu 9.- 10. června hra Plamen za účasti našeho družstva mladých hasičů kategorie starších dětí. V sobotu probíhal Závod požárnické všestrannosti v Suchdole, kde naše hlídka obsadila 5. příčku. Druhý den soutěž pokračovala na nám dobře známém hasičském hřišti v Třebonicích. Soutěžilo se ve stejných disciplínách jako v kole prvním, a naše družstvo si vedlo následovně: požární útok 8. místo (čas 48,61), štafeta 4x60m 8. místo (čas 59,06), štafeta dvojic 3. místo (čas 67,47), štafeta CTIF 6. místo(čas 91,97) a útok CTIF 6. místo (čas 95,69).

V celkovém hodnocení naši mladí hasiči obsadili pěkně 6. místo a na příští rok uz budou vědět, kde mají případné rezervy. Děkujeme za reprezentování našeho SDH a gratulujeme!