V neděli 27. května pokračovala hra Plamen v pražské Stromovce kategorií starších dětí, pro které je tato soutěž postupová (na městské kolo a dále na MČR). Opět se do výsledků nedělního klání započítával podzimní výsledek ze Závodu požárnické všestrannosti (ZPV), kdy se našemu družstvu starších dětí připsalo 5. místo. I přes velmi teplé počasí naši mladí hasiči předvedli v jednotlivých disciplínách, že je hasický sport baví. Družstvo absolvovalo a připsalo si tak body za umístění z disciplín štafeta 4x 60 m 7. místo (čas 55,75), štafeta požárních dvojic 6. místo (čas 68,81), štafeta CTIF 7. místo (čas 95,36), útok CTIF též 7. místo (čas 129,13) a královská disciplína, tj. požární útok 5. místo s časem 25,96.

Hodnocení celoroční činnosti našeho oddílu mladých hasičů bylo v pořádku a v celkovém vyhodnocení naše družstvo starších dětí obsadilo KRÁSNÉ 6. místo z 11 soutěžních kolektivů. Družstvo nám tímto výkonem postoupilo do městského kola hry Plamen, které se bude konat 9. června v Lipencích (pouze ZPV) a 10. června v Třebonicích. Držte nám palce na další pěkná umístění :-)