Během uplynulého víkendu 14.- 15. října proběhl v městské části Praha Suchdol Závod požárnické všestrasnnosti určený pro kolektivy mladých hasičů. U kategorie mladších a starších dětí se jedná o závod, jehož výsledek je následně započítáván do květnové části I. kola hry Plamen. V sobotu ráno vyběhla na trať hlídka našich dorostenek, která doběhla do cíle s několika trestnými body a obsadila tak 2. místo. Po dorostenecké kategorii vyběhly na trať děti mladší kategorie, kde měl náš oddíl dvě hlídky. Hlídka s označením A1 se umístila na krásném 9.místě. Naše druhá hlídka s označením A2 složená s těch nejmenších členů zvládla připravenou trať bravůrně a obsadila 33. místo z 35 hlídek této kategorie. Do jarní části se dětem bude počítat lepší umístění, tedy 9.místo.

Závod požárnické všestrannosti pokračoval v neděli kategoriemi přípravky a starších dětí. V nedělní části se představila v kategorii starších dětí dvě naše družstva. Družstvo s označením A1 obsadilo skvělé 8. místo, které bude počítáno do jarní části hry Plamen. Druhé naše družstvo s označením A2 obsadilo pěkné 15. místo z celkového počtu 23 hlídek.

Gratulujeme všem našim malým i velkým závodníkům!