Sobota 23. září patřila závodům na Zličíně, kde se našim sportovním kolektivům vedlo. A to jak v dopoledni dětské části, tak i v následné odpolední části určené pro družstva dospělých. Dopoledne se soutěžilo v požárním útoku a štafetě požárních dvojic, kdy v této časti nastoupila do mladší kategorie dětí dvě naše družstva. Družstvo dětí ,,A'' provedlo svůj nejlepší čas požárního útoku (17,44 s), a spolu s časem ze štafety požárních dvojic (76,37 s) obsadilo v celkovém hodnocení skvělé 3. místo!!! Družstvo s označením ,,B'' obsadilo v celkovém hodnocení 7. místo.

V odpolední části se soutěžilo v požárním útoku O pohár starosty MČ P-Zličín. V této soutěži se našim týmům též vedlo. Družstvo žen obsadilo pěkné 2. místo a družstvo mužů nad 35 let ukončilo tento den vítězně získáním 1. místa!

Gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím za reprezentaci našeho sboru!