Letošní vánoční besídku jsme pojali jako karneval s příjemným předvánočním posezením s rodiči. Pro děti bylo připraveno tradiční zdobení perníčků, které o první adventní neděli pro děti upekla děvčata z dorostu. Prostory naší hasičárny nevoněly jen cukrovím, ale i včelím voskem, protože v rámci besídky si každé dítko samo vyrobilo svíčky ze včelích mezistěn. Děti a rodiče shlédli kratičký film, který rekapituloval veškeré akce za rok 2016....a pak už nadešel čas podívat se pod vánoční stromeček, na což se všechny přítomné děti těšily celé odpoledne nejvíce! Po rozbalení dárečků jsme si s dětmi a jejich rodiči popřáli krásné Vánoce a klidný vstup do nového roku 2017!

Poděkování patří  firmě BESYCO a FIREJACK, které zajistily dárek pro naše malé hasiče. Děkujeme!