• PF 2021

Poklidné prožití vánočních svátků🎄 a šťastný vstup do nového roku 2021 Vám přeje kolektiv mladých hasičů SDH Řepy 🎁🎄

• 8. 12. Mikulášské setkání

Po delší době jsme se v rámci nynějších omezení mohli vidět jako kolektiv mladých hasičů. Sešli jsme se na dvoře naší hasičárny, kde na děti čekali čerti a drobná mikulášská nadílka.

• Od 11.10. do odvolání přerušení tréninků a akcí oddílu MH

Dle nařízení vlády k situaci Covid-19 jsou do odvolání zrušeny veškeré tréninky a akce našeho oddílu mladých hasičů!!!

• 10.10. Oddílový Závod požárnické všestrannosti

Vzhledem k nepříznivé situaci Covid-19 byly všechny následující soutěže zrušeny. Naši vedoucí se s oddílem svědomitě do této doby připravovali na ZPV, který byl též zrušen. Z tohoto důvodu vedoucí uspořádali oddílový ZPV pouze pro členy oddílu. Soutěž proběhla v okolí Řep a byla rozdělena do dvou věkových kategorií. V mladší kategorii dětí bylo pořadí na stupínkách 1. Barunka, 2.Kryštof a 3. Jasminka. Ve starší kategorii suveréně vyhrála Štěpánka, 2. Dáda a 3. byla Kiki. Gratulujeme!

• 20.9. Zličínský dvojboj

V nědeli 20. září jsme pro nás skoro za rohem, vyrazili na závody pořádané SDH Zličín. Zličínský dvojboj je soutěž v požárním útoku a štafetě požárních dvojic určená pro dětské kategorie. Naši nejmenší tj.kategorie mladších dětí obsadili 7.místo. Starším dětem se vedlo o poznání lépe, neboť si vysoutěžily bronzové medaile 🏆. Gratulujeme!